Teslimat Şartları

Teslimat Süresi Kaç Gündür

Sipariş verdiğiniz ürünün tedarik durumuna göre bu süre değişebilir. Ürünler tedarik edilip kargolandıktan sonra cep telefonunuza ve e-posta adresinize kargo takip numarası gönderilmektedir.  

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargo takip numaranız size e-posta ve SMS olarak gönderilecektir. 


Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Siparişinizi resimli bir kimlik belgesi ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.Eğer aksi bir durum ile karşılaşırsanız lütfen kargo yetkilisi ile birlikte tutanak hazırlayıp ilgili belgeyi tarafımıza iletiniz.

Kargo ücretini nasıl ödeyeceğim ?
100 TL (yüztürklirası) üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli tarafımızca karşılanır. Bu tutarın altındaki alışverişlerinizde ise kargo ücreti aldığınız ürün yada ürünlerin boyut ve ağırlıklarına göre sistem tarafından belirlenir ve ödeyeceğiniz toplam rakam önünüze gelir bu rakamı onayladığınız taktirde kargo ücreti ödeme şeklinize göre ürün bedelleriyle birlikte tahsil edilir.

Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak ?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim ?

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresini değiştirebilir miyim ?
Güvenlik nedeniyle banka onayını almış bir siparişin teslimat adresinin değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer onaylanmış bir siparişse, siparişinizi iptal ettirip yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım ?
Üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra "Sipariş Geçmişim" link'ine tıklayarak sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilme süresi 7 iş gününü geçtiyse, 444 35 96 çağrı merkezimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Dağıtım ağınız tüm Türkiye'yi kapsıyor mu ?
www.tamyeriburasi.com  tüm Türkiye'nin her yerinde teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim ?
Şu anda sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde sipariş alınmaktadır.